O nas

Jesteśmy grupą specjalistów, która zajmuje się leczeniem alkoholizmu w Warszawie. Mamy ponad 15 letnie doświadczenie, doskonale rozumiemy potrzeby osób silnie uzależnionych od nałogu alkoholowego. Prowadzimy rozległe terapie oraz profesjonalne leczenie dla osób zainteresowanych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych metod leczenia, stopniowo przywracamy organizmowi osoby uzależnionej od alkoholu pełną sprawność psychofizyczną. Pomagamy kompleksowo zregenerować siły witalne, skutecznie oczyszczamy ciało uzależnionego ze szkodliwych toksyn wpływających na sprawność jego koordynacji fizycznej, właściwych procesów chemicznych czy postrzegania rzeczywistości. Oferujemy esperal pochodzący z zaufanego źródła.

Co wyróżnia nas na tle pozostałych klinik na terenie Warszawy?

  • Profesjonalizm
  • Indywidualne podejście
  • Konkurencyjne ceny
  • Ponad 15 lat doświadczenia

Najlepsza terapia dla osób uzależnionych

Klinika w WarszawieProwadzimy terapię dla uzależnionych, dzięki którym nałogowcy mogą skutecznie i raz na zawsze zerwać z uzależnieniem od alkoholu. Mamy duże doświadczenie, które potwierdzone jest wieloma przypadkami osób, które naprawdę odstawiły alkohol i do dziś zachowują trzeźwość. Zapraszamy do naszej placówki w Warszawie. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zabieg wszycia disulfiramu jest bezpieczny i bezbolesny. Wykorzystujemy znieczulenie, które zapewnia bezstresowe i szybkie przeprowadzenie zabiegu. W naszej klinice pracują najlepsi chirurdzy, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Kliniki w innych miastach:

Zapraszamy wszystkich pacjentów z Dolnego Śląska na kuracje leczenia alkoholizmu do Disulemd Esperal Wrocław – naszej placówki gwarantującej wysoką jakość, zadowolenie pacjentów oraz dostosowanie terminów pod wymagania każdego pacjenta.